Niespokojne święta
 
 
24-27.12.2011r Nasza jednostka dysponowana była do trzech zdarzeń.
 

 

 

 

24 grudnia o godz. 20:45 nasza jednostka została zadysponowana samochodem GBARt 2/24 MAN do pożaru stodoły w miejscowości Gruszowiec. Działania na miejscu polegały na obronie budynku mieszkalnego, a następnie dogaszeniu i rozebraniu spalonych elementów stodoły. W trakcie trwania akcji ok. godz. 21:40 do PSK Limanowa wpłynęło zgłoszenie o pożarze podłogi budynku mieszkalnego w miejscowości Dobra. Na miejsce zadysponowano między innymi samochód GBARt 2/16 DENNIS z naszej OSP. Na szczęście pożar ten został ugaszony przed przybyciem jednostek Straży.
Do kolejnego pożaru stodoły doszło 27 grudnia ok. godz 18:25 w miejscowości Chyszówki. Z naszej jednostki na miejsce udały się 2 zastępy GBARt 2/24 MAN oraz GBARt 2/16 DENNIS. Działania na miejscu w początkowej fazie polegały na obronie budynku mieszkalnego oraz zorganizowaniu zasilania wodnego, a następnie dogaszeniu pożaru. Ze względu na dużą ilość zgromadzonego siana oraz drewna opałowego działania zakończono po północy. 

24 grudnia o godz. 20:45 nasza jednostka została zadysponowana samochodem GBARt 2/24 MAN do pożaru stodoły w miejscowości Gruszowiec. Działania na miejscu polegały na obronie budynku mieszkalnego,a następnie dogaszeniu i rozebraniu spalonych elementów stodoły.      W trakcie trwania akcji ok. godz. 21:40do PSK Limanowa wpłynęło zgłoszenie o pożarze podłogi budynku mieszkalnego w miejscowości Dobra.Na miejsce zadysponowano między innymi samochód GBARt 2/16 DENNIS z naszej OSP. Na szczęście pożar ten został ugaszony przed przybyciem jednostek Straży.

Do kolejnego pożaru stodoły doszło 27 grudnia ok. godz 18:25 w miejscowości Chyszówki.     Z naszej jednostki na miejsce udały się 2 zastępy GBARt 2/24 MAN oraz GBARt 2/16 DENNIS. Działania na miejscuw początkowej fazie polegały na obronie budynku mieszkalnego oraz zorganizowaniu zasilania wodnego,a następnie dogaszeniu pożaru. Ze względu na dużą ilość zgromadzonego siana oraz drewna opałowego działania zakończono po północy. 

 

Telefon alarmowy 998 lub 112