Opłatek Strażacki

30 stycznia 2010 roku w naszej remizie odbył się Opłatek Strażacki z udziałem licznych Gości.

Pierwszą część oficjalną uroczystości rozpoczęto o godzinie 19 przywitaniem Gości oraz ich licznymi przemówieniami. Naszymi Gośćmi byli Pan Starosta Jan Puchała, Dyrektor Biura Kontroli.Skarg i Wniosków w KG PSP st.bryg.mgr inż. Jan Tajduś, wójt Gminy Tymbark, Księża, Siostry Zakonne, grupa strażaków ze Słowacji i z Zabierzowa Bocheńskiego oraz Sponsorzy i inni Goście. Po wspólnym obiedzie i kolędowaniu rozpoczętą drugą część oficjalną rozpoczynając zabawę do samego rana. Wspaniałą atmosferę zagwarantował nam zespół PROM dzięki któremu Wszyscy mogli się wspaniale bawić.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Dziękujemy również Sponsorom, którzy nas wspierają i bardzo chętnie angażują w życie Naszej Jednostki.