Aktualności

Strona 4 z 5, wszystkich 61, wyświetlone 46 do 60

Notice (8): Undefined variable: key [APP/views/events/archiwe.ctp, line 19] >
Dachowanie w Piekiełku
Dachowanie w Piekiełku
26 grudnia - Piekiełko. Dwie osoby zabrało pogotowie ratunkowe do szpitala w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło dziś około godziny 11:30 w Piekiełku.
 
Pożar lasu
Pożar lasu
W środę 23 października 150 strażaków uczestniczyło w akcji gaśniczej pożaru lasu w Szczawie. Na szczęście zdarzenie było pozorowane. .
 
Szkolenie z zakresu ochrony przeciw pożarowej
Szkolenie z zakresu ochrony przeciw pożarowej
W Zespole Szkół w Tymbarku druhowie z OSP w Tymbarku - na codzień pracujący w PSP w Limanowej: Asp.Tomasz Kaptur, mł.asp. Dariusz Molek oraz strażak Marcin Janczak- przeprowadzili szkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
 
Złaz turystyczny na Myconiówce
Złaz turystyczny na Myconiówce
Na polanie Myconiówka położonej pod szczytem Łopienia w siódmym strażackim złazie turystycznym uczestniczyło blisko pół tysiąca turystów w tym liczna grupa strażaków z Katowic, Zabierzowa, Tymbarku, Podłopienia i Piekiełka.
 
Szkolenie w Zespole Szkół im. KEN
Szkolenie w Zespole Szkół im. KEN
30 osób rannych, około 200 ewakuowanych, wybuch gazu, zawalenie i pożar części budynku internatu Zespołu Szkół w Tymbarku. Na miejsce przybywa zastęp OSP Tymbark GBA "Dennis".
 
Strzelcy na linach!
Strzelcy na linach!
Jednym z elementów szkolenia wojskowego i ratowniczego tymbarskich Strzelców jest nauka wspinaczki górskiej, którą przeprowadzili ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku mł asp. Dariusz Molek ,strażak Marcin Janczak i Robert Rybka.
 
Pożar budynku mieszkalnego w Jurkowie
Pożar budynku mieszkalnego w Jurkowie
19.11.2007 roku około godziny 3 nad ranem w miejscowości Jurków wybuchł pożar budynku mieszkalnego połączonego z zabudowaniami gospodarczymi.
 
Pożar zabudowań gospodarczych w Stróży
Brak obrazka
22 grudnia 2007 roku około godziny 10 Ochotnicza Straż Pożarna w Tymbarku została zadysponowana do pożaru zabudowań gospodarczych w Stróży.
 
Zderzenie pojazdów w miejscowości Przylaski
Brak obrazka
18 stycznia 2008 roku Ochotnicza Straż Pożarna w Tymbarku została poinformowana o zdarzeniu drogowym w miejscowoci Przylaski z poleceniem wyjazdu.
 
Plama oleju na drodze krajowej
Brak obrazka
19 stycznia 2008 w godzinach popołudniowych Oficer Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej Został poinformowany o plamie oleju znajdującej się na drodze krajowej przebiegającej przez Zamieście.
 
Pożar hali przemysłowej LIMOR-u w Sowlinach
Brak obrazka
25 stycznia 2008 około godziny 22 do powiatowego stanowiska kierowania PSP w Limanowej wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jednej z hal przemysłowych znajdujących się na terenie LIMOR-u w Sowlinach.
 
Niebezpieczny wiatr
Brak obrazka
27 stycznia w wyniku silny podmuch wiatru powalił na drogę drzewo w miejscowości Tymbark. Po zaalarmowaniu OSP Tymbark przez PSK PSP w Limanowej, strażacy niezwłocznie udali się na miejsce.
 
Pożar w Tymbarku
Brak obrazka
31.I.2008r. Ochotnicza Straż Pożarna w Tymbarku została zadysponowana do pożaru sadzy w kominie w miejscowości Tymbark.
 
Wypadek samochodowy w Podłopieniu
Wypadek samochodowy w Podłopieniu
13.02.2008r. doszło do wypadku samochodowego w miejscowości Podłopień.
 
Ćwiczenia Gminne Straży w Podłopieniu
Ćwiczenia Gminne Straży w Podłopieniu
Na terenie Firmy FLORAD w Podłopieniu przeprowadzono ćwiczenia gminne jednostek OSP w ramach zarządzania kryzysowego Gminy Tymbark.
 
<< previous | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 next >>
Telefon alarmowy 998 lub 112